VIVA! 30 najlepszych wywiadów

VIVA! 30 najlepszych wywiadów –  książka, składająca się z archiwalnych publikacji, jakie ukazały się na łamach magazynu VIVA!  

Wywiady mają krótki żywot.

W zależności od częstotliwości wydawania magazynu, mogą przetrwać dwa tygodnie, miesiąc, a niekiedy nawet pół roku. Ale i tak z biegiem czasu, dana konwersacja zostanie zapomniana przez czytelników. A szkoda, bo każda rozmowa jest inna, niepowtarzalna i może zdarzyć się tylko raz na milion. Tak jak ta, z Elżbietą Krajewską – żoną Seweryna Krajewskiego – o trudnych przeżyciach związanych z utratą syna, czy wywiad z Kamilem Durczokiem o dramatycznej walce z rakiem.

To jedynie namiastka symbolicznych wywiadów jakie skrywa publikacja VIVA! 30 najlepszych wywiadów. Symbolicznych, bo dotyczą ważnych etapów życia każdego rozmówcy. Niektóre wywiady pochodzą nawet sprzed 13 lat. Warto wyposażyć swoją małą biblioteczkę w tę publikację. Koszt, w porównaniu do emocji ukrytych w tej miękkiej oprawie jest naprawdę znikomy. Takich wywiadów, nie można trzymać tylko dla siebie, dlatego już niedługo opublikujemy wywiad z Elżbietą Krajewską z 2001 roku. Po przeczytaniu, trudno o nim zapomnieć.

 

Komentuj, nie hejtuj