Nowy magazyn. GIRLS dziewczyny trenują.

Na polskim rynku wydawniczym debiutuje dwumiesięcznik – GIRLS dziewczyny trenują. Z pewnością jest to odpowiedź na rosnące zainteresowanie osób zdrowym trybem życia i sportem. Nie jest to jednak magazyn podobny do tych, które są już dostępne w kioskach.

Od dawna czułyśmy, że brakuje magazynu dla dziewczyn, które lubią czytać i interesują je sportowe historie kobiet – amatorek i profesjonalistek. Tego nie można znaleźć w internecie, do tego trzeba dotrzeć i to opisać. Poza tym nie każdy, kto amatorsko trenuje, marzy od razu o „kaloryferze” na brzuchu, napinaniu mięśni i stosie medali. – mówi Redaktor Naczelna pisma Katarzyna Dydo-Rosłoń – Postawiłyśmy ponadto na dłuższe teksty, wysoką jakość wydawnictwa, dobry papier, czytelne, czyste i piękne wnętrze.

Redakcję magazynu  GIRLS dziewczyny trenują tworzą dziennikarki „Czwórki” Katarzyna Dydo-Rosłoń i Karina Terzoni oraz pasjonatka sportu Katarzyna Bojałkowska. Za szatę graficzną i skład czasopisma odpowiada absolwentka Akademii Sztuk Pięknych i triatlonistka Anna Klamczyńska. Dziewczyny blisko współpracują z chłopakami z Kingrunnera, którzy wydają czasopisma „ULTRA. Dalej niż maraton” i „TRAIL. Krok do natury”.

Pierwszy numer magazynu GIRLS. Dziewczyny trenują jest dostępny w dobrych sklepach biegowych, salonach Empik oraz na Sklep.kingrunner.com.

Komentuj, nie hejtuj