Halina Mlynkova. Premiera sesji wizerunkowej dla marki BELLER

Halina Mlynkova dla marki Beller

Ten rok zaczął się dla wokalistki bardzo intensywnie – zarówno w życiu prywatnym (ślub), jak i zawodowym. Jeszcze na początku stycznia artystka podpisała pierwszy w swojej karierze duży kontrakt i została nową ambasadorką marki biżuterii BELLER. W ubiegłym tygodniu w warszawskiej restauracji „Aioli – inspired by MINI” odbyło się spotkanie z Haliną Mlynkovą, podczas którego zaprezentowano sesję wizerunkową marki z udziałem wokalistki.

Fotograf Marcin Kempski, który współpracuje z popularnymi magazynami modowymi stworzył ciekawy klimat zdjęć. Możemy zobaczyć wokalistkę w nowej odsłonie. Szykownej, eleganckiej i bardzo kobiecej.

Halina Mlynkova Beller

Halina Mlynkova ambasadroka marki Beller

BELLER x Halina Mlynkova - layout6

Halina Mlynkova ambasadorka marki Beller

 Za stylizację odpowiedzialna była Alicja Werniewicz, za make-up: Patrycja Dobrzeniecka, a za fryzury – Piotr Pycior.

– Jestem ogromną fanką biżuterii i długo szukałam takiej, która w stu procentach będzie w mojej estetyce i z którą będę mogła się utożsamiać – podkreśla wokalistka. Taki właśnie jest BELLER – to biżuteria, której praktycznie nie zdejmuję i która towarzyszy mi w każdej chwili mojego życia: zarówno na scenie, na czerwonym dywanie, jak i na co dzień. Miałam ją na sobie również na swoim ślubie. Uwielbiam ją i czuję się w niej wyjątkowo! – dodaje Halina Mlynkova.

Halina Mlynkova

Marka BELLER powstała w tym samym roku, co Prestige Bag News, czyli w 2012. Właścicielem jest Błażej Baar. Biżuterię BELLER chętnie noszą m.in. Kamilla Baar, Agnieszka Szulim, Marta Żmuda Trzebiatowska, Hanna Lis, Alicja Bachleda – Curuś, Paulina Sykut czy Agnieszka Dygant. Do wyrobu biżuterii wykorzystywane są najwyżej klasy kruszce: czternastokaratowe złoto, srebro próby 925 oraz kamienie szlachetne – m.in. diamenty, szmaragdy i szafiry. Czyli to, co kobiety lubią najbardziej 😉

Komentuj, nie hejtuj