Jak czytać, to z telefonem. Magazyn VIVA! uzupełniony o materiały multimedialne.

Od teraz sięgając po nowy numer magazynu VIVA! warto mieć przy sobie telefon. Dlaczego? Ponieważ na czytelników czekają fajne niespodzianki multimedialne. Wybrane artykuły, wywiady zostały opatrzone specjalnymi znakami: Video, Audio, Galeria. Aby zobaczyć materiał u siebie na smartfonie, należy ściągnąć bezpłatną aplikację Tap2C. Zeskanować okładkę, a później znak specjalny zamieszczony przy tekście.

Magazyn Viva. Joanna Brodzik.

Tym sposobem, po przeczytaniu wywiadu z Joanną Brodzik i zeskanowaniu znaku Video można zobaczyć kulisy sesji zdjęciowej. Wertując kartki i natykając się na kolejny znak można wysłuchać, co o swojej książce „Gniew” mówi jej autor Zygmunt Miłoszewski. Taka forma uzupełnienia treści wydaje się być adekwatną odpowiedzią na coraz bardziej mobilne czasy – rosnącą popularność e-booków, e-wydań prasy drukowanej. Poza tym nie trzeba chyba wspominać, że jest w tym trochę frajdy:) Zwłaszcza jeśli jest się miłośnikiem takich połączeń – nowoczesności z tradycyjnością.

Magazyn Viva. Wywiad z Joanną Brodzik.

Sztuka wywiadu – to jedno. A sztuka uatrakcyjnienia tekstu – to drugie. Idealnie jest, gdy współgrają ze sobą oba elementy. Sesja zdjęciowa to standardowy i nieodzowny element wywiadów. Fajnie, że pakiet został rozszerzony o te specjalne znaki i materiały video.  Bo czytelnik może liczyć na jeszcze więcej. Także gazety i telefony w dłoń!

Joanna Brodzik. Magazyn Viva

plotki z życia gwiazd

Tekst/zdjęcia: Iwona Szostak

Komentuj, nie hejtuj