Mariusz Kozak. Wywiad. Podcast

Rozmowa z Mariuszem Kozakiem, uczestnikiem programu "Gogglebox. Przed Telewizorem". Posłuchaj!

Mariusz Kozak wywiad
Mariusz Kozak. Wywiad. Podcast
/

Mariusz Kozak – wywiad z uczestnikiem programu „Gogglebox. Przed telewizorem”.

Mariusz Kozak. Czym się zajmuje? To jedno z pytań, które często zadają Internauci. Bardzo często pytają także o wiek. Mariusz jest uczestnikiem programu „Gogglebox. Przed telewizorem”, w którym komentuje popularne programy telewizyjne. Oprócz tego jest bardzo aktywny w mediach społecznościowych. Tam również w zabawny sposób relacjonuje otaczającą go rzeczywistość. Zdobył spore grono fanów, ponad 150 tys. użytkowników na Instagramie. Wirtualnie i kolorowo w kwietniu świętował swoje 35 urodziny.

Mariusz stworzył akcję „Tolerancja jest Kozak”, w ramach której przeprowadza rozmowy z osobami świata show-biznesu. Dotychczas rozmawiał o tolerancji m.in. z Magdą Gessler, Grażyną Wolszczak, Kaya, Julią Kamińską. Otwarcie mówi o swoich poglądach i przekonaniach. Program „Gogglebox” stał się jednocześnie tzw. coming outem i przełomowym momentem w jego życiu. Gdy brał udział w castingu nie spodziewał się, że program przyniesie mu, aż tylu zwolenników i sympatyków. I w drugą stronę. Nie przypuszczał, że brak akceptacji i zrozumienia dla środowiska LGBT spowoduje, że pomyśli o akcji „Tolerancja jest Kozak”. Czy po realizacji swoich rozmów odczuł jakąś zmianę? Czy lubi słowo influencer? Posłuchaj podcastu!

Mariusz Kozak, wywiad: wiek, wykształcenie, liceum.

Mariusz Kozak. wywiad
fot. Karolina Wydryszek

Program „Gogglebox” emitowany jest na antenie TTV od 2014 roku. Oparty jest na brytyjskim formacie, w którym uczestnicy również komentują programy rozrywkowe. W Polsce pierwszy sezon zyskał 117 tys. widzów, natomiast 13 sezon w 2020 roku zgromadził już ponad 500 tys. widzów. Program zyskiwał na popularności, a uczestnicy zaczęli wzbudzać coraz większe zainteresowanie widzów.

Komentuj, nie hejtuj