Krem parowy. Steam Cream.

Czym charakteryzuje się krem parowy? Czym różni się od innych? Czy warto go stosować? Gdzie produkowane są kremy Steam Cream?

Krem parowy Steam Cream

Przede wszystkim para.

Kremy Steam Cream charakteryzyją się bardzo lekką konsystencją, pozyskiwaną na bazie unikalnej produkcji polegającej na zastosowaniu pary wodnej. Siła strumienia pary umożliwia natychmiastowe połączenie składników utrzymując je razem w postaci łagodnej i płynnej emulsji. Dzięki tej technologii, składniki jeszcze łatwiej wsiąkają przez powierzchnię skóry. 

Krem parowy Steam Cream

Kremy Steam Cream, również dla Vegan! 

Steam Cream powstają na bazie naturalnych składników, takich jak: napar z płatków owsianych, woda z kwiatów pomarańczy, olejek ze skłodkich migdałów, masło kakaowe,  olejek jojoba, lawendowy olejek eteryczny, olejek z rumianku, absolut różany, olejek neroli. Środki konserwujące stanowią najmniejszą część całego składu. Kremy Steam Cream produkowane są ręcznie w Wielkiej Brytanii oraz Japonii. Nietestowane na zwierzętach, dedykowane także Veganom. Delikatna konsystencja zamknięta jest w metalowym pudełku z limitowanej serii. Wzory opakowań są bardzo różnorodne. 

Czy warto stosować?

Dobór odpowiedniego kremu może spędzać sen z powiek. Na rynku dostępnych jest ich coraz więcej różnorodnych kosmetyków, także z segmentu tych ekologicznych. Krem Steam Cream warto wypróbować ze względu na unikalną, łagodną konsystencję, która faktycznie sprawia, że chce się do niej powracać. Krem łatwo się wchłania, nie obciąża skóry i z całą pewnością zapewnia optymalne nawilżenie. Z pewnością zadowoli gusta tych, którzy borykają się z suchą skórą. 

Dodaj komentarz