Sylwester z Dwójką. Koncert we Wrocławiu.

Macie już plany na sylwestrową noc? TVP2 proponuje wspólną imprezę pod gołym niebem na wrocławskim Rynku. Na scenie pojawi się plejada gwiazd. Oficjalną listę artystów zaprezentowano na specjalnie przygotowanej konferencji w gmachu Telewizji Polskiej. W roli prowadzących pojawili się Halina Mlynkova, Tomasz Kammel oraz Barbara Kurdej-Szatan i Maciej Musiał. W tym samym składzie poprowadzą  sylwestrową imprezę.

Sylwester z Dwójką konferencja

sylwester2-014_logo

Koncert rozpocznie się o godzinie 20.00. Widzów przed telewizorami, jaki i na miejscu, na wrocławskim Rynku z pewnością rozgrzeje występ Cleo. Na pytanie prowadzącego Macieja Musiała czy Słowianki będą skąpo ubrane pomimo prawdopodobnie niskiej temperatury, odpowiedziała zachęcająco, że Słowianki dadzą sobie radę w każdej sytuacji.

sylwester2-015_logo

sylwester2-016_logo

Natasza Urbańska i Margaret na konferencji siedziały obok siebie. Zabawne okazało się pytanie prowadzącego Tomasza Kammela, czy panie przewidują jakieś atrakcje, np. szpagaty. Natasza Urbańska potwierdziła, że jeżeli szpagaty to ona. Także może być naprawdę ciekawie:). „O mnie się nie martw” zaśpiewa Margaret. Czy zaskoczy stylizacją? Znając Margaret – z pewnością tak. Jej słynna stylizacja Myszki-Miki z plebiscytu „Róże Gali” w końcu obiegła już cały Internet.

Margaret Sylwester z Dwójką

Sylwester z Dwójką Prestige Bag News

Dla Margaret rok 2014 był szczególnie intensywny. – Ten rok mógłby się nie kończyć, bo był tak dobry dla mnie. Przede wszystkim ukazała się moja płyta, już złota.  Złota..! juhu:)!!! Życzę sobie, aby kolejny był równie dobry. 

Na scenie pojawią się także gwiazdy z zagranicy: Thomas Anders z legendarnego zespołu Modern Talking, oraz obdarzony prawdziwie włoskim temperamentem Drupi. Artysta po raz pierwszy wystąpił w Polsce w 1987 roku podczas festiwalu w Opolu.  Na konferencji puszczono fragment z tego koncertu. Fryzura ta sama:).

Drupi Sylwester z Dwójką

Okazało się, że Barbara Kurdej-Szatan już wcześniej spotkała włoskiego wokalistę. Miała okazję śpiewać w chórku, podczas jednego z występów Drupiego. Artysta niestety nie zapamiętał Polki.

Sylwester z Dwójką

Na konferencji próbkę swoich wokalnych możliwości zaprezentował wokalista zespołu Pectus. Cały team również pojawi się we Wrocławiu.

Pectus występ podczas konferencji Sylwester z Dwójką

Zapowiedziano również występy takich gwiazd jak: Bajm, LemOn, Perfect, Patrycja Markowska, Bracia, Afromental, Mesajah, Marek Piekarczyk, Piersi oraz finalistów programu The Voice of Poland.

Czytaj dalej ↓↓↓

Komentuj, nie hejtuj