Zainwestuj w złotą biżuterię!

Wyraź siebie przez AS Jewellery

Jak już kupować biżuterię to z prawdziwego złota w oryginalnym, ale zarazem subtelnym wydaniu. Nasze najnowsze odkrycie to marka AS Jewellery, która łączy w sobie wszystkie te cechy. Delikatne, krótkie, złote łańcuszki wraz z zawieszką Batmana, czy Superwoman to pomysł, który musiał się udać! Redakcja Prestige Bag News z ciekawości musiała dowiedzieć się kto za tym stoi:) Tym bardziej, że są to ekskluzywne wyroby z 8, 9 lub 14karatowego złota.

20% zniżki CZYTAJ DALEJ
20% zniżki
CZYTAJ DALEJ

Rodzinna pasja!

To intrygujące, że AS Jewellery funkcjonuje zaledwie od czerwca 2014 roku, a już może pochwalić się pierwszymi sukcesami. Klientek przybywa z dnia na dzień, a wśród nich znalazły się m. in. Maja Bohosiewicz, czy Natalia Siwiec. Za tym sukcesem stoi młode małżeństwo Anna i Dawid Styś, którzy już od 3 lat nosili się z zamiarem założenia firmy jubilerskiej. Anna odziedziczyła pasję tworzenia biżuterii po swoim ojcu, złotniku z zawodu.

Tato swoją profesję również odziedziczył po swoim ojcu, wiec można powiedzieć iż nasza marka nie wzięła się z przypadku tylko z wieloletnich korzeni w złotnictwie! – wyjaśnia Anna, współzałożycielka firmy .

20% zniżki tylko dla czytelników PRESTIGE BAG NEWS
20% zniżki tylko dla czytelników PRESTIGE BAG NEWS

Biżuteria powstaje w ich rodzinnym warsztacie w okolicach Poznania. O estetyczny wygląd i oryginalną formę zawieszek dba mąż Anny, Dawid Styś. – On jest po prostu złotą rączką, jest wszechstronnie uzdolniony, ma talent do malowania, pisze wiersze, a z zawodu jest stolarzem. W firmie to Dawid wykonuje wszystko od strony manualnej – opowiada Anna. Jedynie łańcuszki są sprowadzane na specjalne zamówienie prosto z Włoch. Całą resztą zajmujemy się sami – potwierdza Dawid. Pasję tworzenia biżuterii łączą z wychowywaniem 5-letniego Maksymiliana, który być może w przyszłości również pójdzie w ślady dziadka i zostanie złotnikiem z zawodu.

Twórcy marki AS Jewellery do każdego projektu podchodzą indywidualnie i oferują również personalizację zawieszek.  Poszerzamy ofertę także o kolczyki, również delikatne i subtelne – potwierdza Anna.

8-KARATOWE ZŁOTO ZNIŻKA 20% NA PRESTIGE BAG NEWS
AS JEWELLERY
AS JEWELLERY

Ile jest złota w złocie?

2 Comments

Add Yours
  1. 2
    Aneta P

    Najbardziej podobają mi się puzzle-naszyjnik !! są cudowne, i nie widziałam w żadnej innej firmie czegoś takiego.. Dają nam do zrozumienia ,ze w tym świecie jesteśmy tylko jednym małym puzzlem i resztę życia szukamy puzzla drugiego… a w tym naszyjniku znajdujemy go 🙂 Pokazuje Nam ,że nasz świat składa się z małych puzelków które zbieramy przez resztę życia by ułożyć całość…

Komentuj, nie hejtuj