Anna Kerth. Sesja zdjęciowa od kulis

Spotkały się 4 dobre energie i powstała unikatowa sesja zdjęciowa z udziałem aktorki Anny Kerth. Jaki był zamysł? Jak wyglądały przygotowania?

Bez lukru –  surowe klimaty!

Sesja zdjęciowa zrealizowana w industrialnej przestrzeni jest uzupełnieniem mojego wywiadu z Anną Kerth. Ania jako aktorka, life coach oraz mama uroczego synka Jakuba –  podzieliła się swoimi spostrzeżeniami z zakresu macierzyństwa. Zdradziła jaką jest mamą, dlaczego wierzy, że to dzieci wybierają rodziców oraz jak bardzo emocjonalny okazał się etap ciąży.

Tematyka piękna, ale jakże złożona! Dlatego sesja zdjęciowa również musiała skrywać różnorodne emocje – od radości po stanowczość i zadumanie. Nie bez znaczenia miała sama lokalizacja sesji. Zależało mi na surowości – czerwonych cegłach, betonowych schodach, metalowych konstrukcjach w tle z ewentualną dozą roślinności. Okazało się, że wszystko to skrywa Fort Mokotów – ciekawy teren w środku Warszawy otwarty na różnorodne twórcze przedsięwzięcia.

Nie udałoby mi się zorganizować sesji, gdyby nie determinacja i chęci wspaniałej ekipy – dodam kobiecej ekipy 🙂 Każda z nas jest mamą na pełen etat, więc zgranie terminów okazało się dla mnie ciekawym wyzwaniem! Ba! Sama miejscówka na makijaż okazała się bardzo inspirująca. Hopa Studio – z ogromnymi oknami z widokiem na piękną roślinność pozwoliło nam wszystkim odetchnąć tuż przed samą sesją zrealizowaną nieopodal w terenie.

Anna Kerth

3… 2…. 1… START

Przygotowania do sesji ruszyły pełną parą po omówieniu wzajemnych oczekiwań z zakresu makijażu i stylizacji włosów. Ania Kerth lubi naturalne podkreślenie urody, lubi czuć się sobą – taką samą dewizą kieruje się Ania Fabiszewska doświadczona makijażystka, która wydobywa to, co najpiękniejsze w kobiecie.

Ania prowadzi własne studio makijażu w Piasecznie, tutaj na potrzeby sesji skorzystałyśmy z mobilnego stanowiska.

Urban chic style!

Swobodnie i casualowo z nutą niewymuszonej elegancji – od początku poszukiwałam takich stylizacji, które wpisywałyby się w luźny charakter całej sesji. Szczególnie istotny okazał się dobór stylizacji w przypadku ujęć, na których jesteśmy obie. Ania na pierwszym planie, a ja na drugim planie, gdy  „przyglądam” się mojej rozmówczyni. Zależało mi na zgraniu faktur i kolorów.

Akcja – obserwacja!

Dotychczasowe wywiady dostępne na Prestige Bag News opatrzone są zdjęciami realizowanymi bezpośrednio w trakcie rozmowy, zazwyczaj w różnych kawiarniach. Tym razem, przy moim ponownym spotkaniu z Anną Kerth zależało mi na zupełnie innym zobrazowaniu samej formy „wywiadu”, kontekstu rozmowy, ale przede wszystkim innym ujęciu Ani – bohaterki wywiadu. Do takiego wyzwania nie mogło zabraknąć Kingi z Observatorium.pl, która na co dzień fotografuje różne historie. Wyłapuje najważniejsze momenty zarówno dnia codziennego, jak i te emocje, które towarzyszą każdemu z nas przy ważnych okolicznościach – radość, wzruszenie, zaskoczenie. Kinga przede wszystkim lubi stać po drugiej stronie obiektywu. Tym razem uchwycona przeze mnie 🙂

Plan, planem, ale cóż to byłaby za sesja także bez spontaniczności oraz intuicyjnego podejścia. #UnlockYourEmotions – przypadkowy slogan z koszulki? Zobaczcie sami! Efekty sesji możecie zobaczyć wchodząc bezpośrednio na podstronę z wywiadem z Anną Kerth.

Anna KerthAnna Kerth wywiad

Komentuj, nie hejtuj