Mariusz Kozak – Gogglebox

Mariusz Kozak

Mariusz Kozak do programu Gogglebox trafił przez casting! Miał dwóch kompanów. Jack(a) – (nie mylić z Daniel’sem) i dobre wino! Dorzucił do tego dobry humor, umiejętność subiektywnego komentowania tego, co dookoła i udało się! W duecie z Jackiem zostali wybrani spośród kilkudziesięciu innych par. Kanapowy program szybko stał się popularny, a on sam rozkwitł…. na Instagramie. Dosłownie! Bo jeden wzór dla Mariusza Kozaka to za mało!

9 (nie)poważnych pytań do Mariusza Kozaka 

Wolisz oglądać czy być oglądanym?  Zdecydowanie wolę oglądać, ale bycie oglądanym też jest całkiem przyjemne. Choć na początku telewizyjnej przygody było to mega stresujące.  😉

Częściej sięgasz po przekąskę czy zakąskę? Niestety częściej po przekąskę. Im późniejsza pora, tym lepiej smakuje (zakazany owoc zawsze smakuje najlepiej). Przez pół dnia potrafię być fit, popijać marchewkę błonnikiem, a na wieczór być już „fit balonem”:). Potrafię zjeść wiadro popcornu i dwie paczki ciastek przed telewizorem. Alkohol piję raczej bez zakąsek, no chyba że kultowy tatar u RomanaJ

Dokończ zdanie. Na kanapie siedzi…. Mariusz, który uważa, że najważniejsze jest to, aby mieć dystans do siebie.

Ubrać się „na Kozaka”. Czyli jak? Kolorowo, oryginalnie. Im jestem starszy, tym odważniej się ubieram. W znanym szwedzkim sklepie kupuję materiały dedykowane na zasłony lub pościele i szyję z nich spodnie bomberki lub bluzy. Potem często słyszę, że mam spodnie jak pościel lub obicie kanapy! 🙂 Mam bliską osobę, która projektuje i szyje, więc mogę sobie poszaleć.

Krata czy mata na bezludną wyspę? Oczywiście, że koszula w kratę! Koniecznie flanelowa, czerwono – czarna. Mam ulubioną, chodzę w niej już od 3 lat. A koszule zawsze można przerobić na matę.

Co robisz, gdy nie Kozaczysz ;)?  

– Sprzątam łazienkę. Zawsze zaczynam sprzątanie mieszkania od łazienki, potem mam już dosyć i inne pomieszczenia zwykle są niedomyte.

– Podróżuję  –  co jakiś czas lubię wyskoczyć sobie na weekend do innego miasta w Polsce lub Europie. Czasem Radom, czasem Londyn 😉

– Gotuję – moje popisowe dania to zupa ogórkowa, węgierski langosz oraz tunezyjska szakszuka.

Najdziwniejszy komentarz pod Twoim zdjęciem?  „Tylko nie idź za światełkiem w tunelu, jeszcze nie pora umierać” –  komentarz dodano pod zdjęciem z imprezy. Zawsze zadziwiają mnie i zawstydzają komentarze w stylu „kocham Cię”, „uwielbiam Cię”, „jesteś zajebisty”.  Strasznie mnie to krępuje.

Czy Gogglebox to przelotny romans czy stałe uczucie? Biorąc udział w pierwszym odcinku byłem pewny, że to przelotny romans. Obstawiałem, że wystąpię max w 3 odcinkach, a minęły już 3 lata (około 80 odcinków). Zwykle po kilku latach oglądalność programu spada, tutaj jest zupełnie odwrotnie! W maju pobiliśmy kolejny rekord oglądalności, mimo że w tym samym czasie był emitowany program z Panią Rozenek i Panem Majdanem.

Co ma Kozak czego nie mają inni? Kozak nie ma więcej niż inni.

P.S. Jeżeli chcesz dowiedzieć się jeszcze więcej o Mariuszu, masz więcej nie(poważnych) pytań – napisz w komentarzu. 

5 Comments

Add Yours
  1. 4
    Hana

    Nie zawstydzaj się, nie czuj się skrępowanym! Jesteś fajnym facetem. Występujesz publicznie, zatem musisz przyzwyczaić się, że inni o Tobie mówią i piszą. Ja dziś piszę, że jesteś inny niż wszyscy, kolorowy ptak na zewnątrz ale trochę smutny w środku. Też mam czterdziestkę na karku i nauczyłam się, że jest mi lepiej, gdy się uśmiecham i trzymam na dystans tzw. „wampiry energetyczne”. W Twoim przypadku takim wampirem jest niestety Jacek…
    Pozdrawiam cieplutko. Uśmiechnij się 😉

Komentuj, nie hejtuj