Marta Żmuda-Trzebiatowska, WOŚP

Wrzuć "do puchy" aktorki Marty Żmudy-Trzebiatowskiej.

Aktorka Marta Żmuda-Trzebiatowska postanowiła zostać wolontariuszem WOŚP. Założyła wirtualną puszkę na stronie pomagam.pl. Dotychczas zebrano ponad tysiąc złotych, pomogło łącznie ponad 20 osób. Do końca aukcji pozostało niewiele czasu. Finał WOŚP już 13 stycznia. Każdy może wrzuć „do puchy” Marty Żmudy-Trzebiatowskiej – TUTAJ

WOŚP podczas 27. finału zbiera na zakup sprzętu dla specjalistycznych szpitali dziecięcych, skupia się przede wszystkim na zakładach diagnostyki specjalistycznej – zwłaszcza obrazowej, radiologicznej oraz laboratoryjnej.


Wielka Orkiestra nie jest w stanie naprawić systemu, ale jesteśmy w stanie pomóc w utrzymaniu wysokich standardów i możliwości w leczeniu. I to będziemy robić, do końca świata i jeden dzień dłużej – dodaje Jerzy Owsiak
 – na oficjalnej stronie WOŚP.

Aktorka Marta Żmuda-Trzebiatowska chętnie angażuje się w różnego rodzaju akcje charytatywne. Ostatnio dołączyła do inicjatywy „Normalnie się pracuje”, a jeszcze wcześniej wspierała akcję „Nurture The World” niosącą pomoc niedożywionym dzieciom, o czym możecie przeczytać w archiwalnym wywiadzie jakiego Marta udzieliła Prestige Bag News – TUTAJ. Aktorka odpowiedzialności uczyła się od najmłodszych lat. Jako nastolatka pracowała w hospicjum. To był krótki, ale bardzo ciężki czas. Wierzy, że dobroć powraca do człowieka.

Od zawsze czułam w sobie taką chęć niesienia pomocy innym ludziom. I może nie bez powodu wybrałam ten zawód i obecnie pracuję akurat w teatrze, gdzie, śmieję się, prowadzimy rodzaj terapii.

Komentuj, nie hejtuj