Patryk Vega o Filmie „Pitbull. Niebezpieczne kobiety”

„Pitbull. Niebezpieczne kobiety” stanowi drugą część trylogii. Film przynosi prawdziwą rewolucję w gatunku. Dotychczas kobieta była uprzedmiotowiona w policyjnym kinie. Nosiła teczkę za facetem, albo była podawaczem kwestii. W „Pitbullu. Niebezpiecznych kobietach” po raz pierwszy kobiety staną się sprawczyniami wydarzeń. Jest to możliwe za sprawą tego, że w ubiegłym roku aż 40% funkcjonariuszy przyjętych do policji stanowiły kobiety.

Zainspirowany prawdziwymi wydarzeniami film jest oparty w 100% na historiach autentycznych policjantek. Nie znajdziecie tu żadnej wymyślonej sceny, ani nawet dialogu. Całość fabuły koncentruje się wokół mafii paliwowej i wyłudzeń Vat-u na kwoty setek milionów złotych. Oprócz potężnej dawki emocji w filmie nie zabraknie charakterystycznego dla marki Pitbulla poczucia humoru, którego w tej części jest jeszcze więcej niż w poprzedniej. Oprócz bohaterów z „Nowych porządków” granych przez Maję Ostaszewską, Piotra Stramowskiego, Andrzeja Grabowskiego i Tomasza Oświecińskiego, w filmie pojawią się Alicja Bachleda-Curuś, Magdalena Cielecka, Anna Dereszowska, Joanna Kulig i Agnieszka Rylik. Do męskiego grona dołączy – po raz pierwszy od wielu lat w negatywnej roli – Artur Żmijewski, a także Sebastian Fabijański.

Aktorzy dali z siebie wszystko, dzięki czemu widzowie zobaczą ich w absolutnie rewelacyjnych kreacjach, w jakich nie widzieli ich nigdy wcześniej. Razem ze wspólnikiem, Emilem Stępniem, jesteśmy bardzo zadowoleni, że udało nam się zgromadzić tak znakomitą ekipę aktorską. Wierzymy, że uda nam się oddać w ręce widzów jeszcze wspanialszy film.

Patryk Vega uroczysta premiera Pitbull Niebezpieczne Kobiety

9 listopada w Warszawie odbyła się uroczysta premiera filmu „Pitbull. Niebezpieczne kobiety”. W wydarzeniu wzięli udział – reżyser Patryk Vega oraz aktorzy, m.in.: Piotr Stramowski, Maja Ostaszewska, Alicja Bachleda-Curuś, Anna Dereszowska, Sebastian Fabijański, Joanna Kulig, Artur Żmijewski, Andrzej Grabowski, Zuzanna Grabowska, Tomasz Oświeciński, Zuzanna Bernat, Jan Fabiańczyk i Agnieszka Rylik. Towarzyszyli im licznie zgromadzeni twórcy produkcji – w tym autorzy zawartych w filmie piosenek – Dorota „Doda” Rabczewska i zespół Virgin oraz członkowie grupy Afromental – Tomasz Lach i Wojtek Łozowski.

PNK uroczysta premiera (5)

Maja Ostaszewska uroczysta premiera

Alicja Bachleda-Curuś premiera Pitbull

Agnieszka Dygant premiera Pitbull

PNK uroczysta premiera (27)

Katarzyna Warnke premiera Pitbull

Tomasz Oświecieński z partnerką, premiera Pitbull

Joanna Kulig premiera Pitbull Niebezpieczne Kobiety

PNK uroczysta premiera (19)

Doda premiera Pitbull

materiały prasowe

Komentuj, nie hejtuj