TEŚCIOWIE 2 – PREMIERA Z UDZIAŁEM GWIAZD 

O czym jest film „Teściowie 2"? Czy tym razem dojdzie do ślubu?

W warszawskim kinie Helios odbyła się uroczysta premiera komedii „Teściowie 2″ z udziałem twórców i zaproszonych gości. Od piątku, 15 września, film w reżyserii Kaliny Alabrudzińskiej oglądać można na ekranach kin w całej Polsce. 

W wydarzeniu udział wzięli twórcy filmu „Teściowie 2″, m.in Maja Ostaszewska, Izabela KunaAdam Woronowicz, Eryk Kulm jr oraz Andrzej Zieliński. Na różowym dywanie pojawili się również: Katarzyna Warnke, Maciej Zień i Magdalena Lamparska. Premierę poprowadziła Agnieszka Woźniak-Starak.  

O czym jest film „Teściowie 2″? 

Czy tym razem dojdzie do ślubu? Weronika i Łukasz – niedoszła para młoda z pierwszej części postanawia dać sobie drugą szansę i zaprasza rodzinę na ślub i przyjęcie weselne do nadmorskiej miejscowości. Wśród gości znajdują się dobrze znani już widzom bohaterowie: Wanda i Tadeusz wraz z psem Mirelką, a także rozwiedziona Małgorzata w towarzystwie… o kilkanaście lat młodszego Jana oraz matki. Morze, drinki, roznegliżowani plażowicze to wszystko sprawia, że członkowie rodziny pary młodej coraz bardziej się otwierają i zrzucają kolejne maski.  

„Teściowie 2″ to komiczno-ironiczna opowieść o tym jaki jest stan małżeństwa z trzydziestoletnim stażem, o różnicy pokoleniowej w związku, która wciąż wydaje się być tematem tabu oraz o tym czy w ogóle warto wychodzić za mąż.  

Zobacz zwiastun 

Pierwsza część filmu, która premierę miała dwa lata temu z miejsca podbiła serca zarówno widzów, jak i krytyków. „Teściowie” przyciągnęli do kin ponad 450 tysięcy widzów, a później długo święcili triumfy na platformach streamingowych. 

Na planie filmu „Teściowie 2″ ponownie spotkali się Maja Ostaszewska, Izabela Kuna, Adam Woronowicz i Ewa Dałkowska. Do obsady dołączyli Eryk Kulm jr oraz Andrzej Zieliński. 

Teściowie 2
fot. Adrian Chmielewski

Za scenariusz filmu, tak jak w przypadku pierwszej części, odpowiada Marek Modzelewski, za reżyserię Kalina Alabrudzińska.   

Producentem filmu jest AKSON STUDIO. Koproducentami są TVN Warner Bros. Discovery oraz NEXT FILM. Za dystrybucję filmu w Polsce odpowiada NEXT FILM. 

Film realizowany w Polsce ze wsparciem finansowym na podstawie ustawy o finansowym wspieraniu produkcji audiowizualnej, przyznanym przez Polski Instytut Sztuki Filmowej ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.  

„Teściowie 2″ już od 15 września w kinach w całej Polsce.

informacja prasowa

Komentuj, nie hejtuj