Anna Kerth – warsztaty dla mam „NOWA JA”

Warsztaty dla przyszłych i świeżo upieczonych mam.

Anna Kerth wywiad

Aktorka, life coach i autorka metody Warm Up – Anna Kerth organizuje warsztaty dla przyszłych i świeżo upieczonych mam.

Inspirację do programu czerpię z pracy, jaką wykonywałam w ramach „self-coachingu” podczas ciąży i gdy byłam właśnie świeżo upieczoną mamą.

Wstępny pierwszy termin warsztatów – 8 czerwca (pod warunkiem, że zbierze się kameralna grupa pod koniec maja). Zgłoszenia należy podesłać pod adres e-mail: kontakt@annakerth.pl

Warto wysłać zgłoszenie – jeżeli nie uda się w najbliższym terminie, jest duża szansa, że zostaną wyznaczone nowe daty warsztatów. Wszystko zależy od chętnych osób. Koszt uczestnictwa w warsztatach – 220 zł.

Anna Kerth po raz drugi zostanie mamą! Wywiad o tej najważniejszej życiowej roli oraz doświadczeniach związanych z pierwszym macierzyństwem przeczytacie na Prestige Bag News – TUTAJ. Padają odpowiedzi na takie pytania jak: – Czy dziecko zmienia tożsamość kobiety? Czy faktycznie, to co wykrystalizowało się w dziecku do 5 roku życia jest takie istotne? Czy jako mama – coach ma łatwiej?


Wrażliwy czas?

– Tak, okres ciąży był dla mnie bardzo drażliwy. Byłam mega wyczulona na pytania, komentarze, oceny. Ale dobrze wspominam ciążę. Pierwszy trymestr był bardzo ciężki, ale jak to bywa jest to czas największego paradoksu z tego okresu. Ty się czujesz potwornie, a tu nic nie widać. Mało tego, nie chcesz nic mówić, żeby nie zapeszać. Bardzo wiele z nas chce odczekać przecież przynajmniej te 12 tygodni. A potem… nadal nic nie widać a robi się coraz ciężej… i tak w kółko coś. Pamiętam ile odwagi musiałam w sobie wykrzesać, by pójść do kasy bez kolejki.

Przeczytacie także o autorskiej metodzie Anny – Warm Up – na Prestige Bag News – TUTAJ

Niektóre ćwiczenia pochodzą z rozgrzewki aktorskiej. Zgodnie z główną zasadą tej metody, człowiek lepiej funkcjonuje, jak poruszy swój umysł i ciało. Ćwiczenia powodują, że wchodzi w stan gotowości. Natomiast  w wyniku moich nowych doświadczeń oraz własnych poszukiwań okazało się, że to działa i jest potrzebne również poza życiem artystycznym, poza sceną.

ENJOY! 🙂

Komentuj, nie hejtuj