Babski Dzień z Anną Kerth

Szykujcie się! 12 marca na warszawskim Torwarze Babski Dzień z udziałem gości specjalnych! Kwadrans po 12.00 o swojej autorskiej metodzie Warm Up opowie aktorka, life coach – Anna Kerth. Warsztaty Warm Up to kwintesencja wieloletnich obserwacji, eksperymentowania, modyfikacji różnych ćwiczeń Anny Kerth, dedykowane wszystkim tym, którzy poszukują zmian w swoim życiu.

Anna Kerth

Podaruj sobie pewność siebie na Dzień Kobiet.

Warto słuchać siebie i zaufać swojemu organizmowi opowiadała Anna Kerth w wywiadzie dla Prestige Bag News. Podawała przykłady, jak proste ćwiczenia mogą przełożyć się na naszą codzienność. Jak pobudzić organizm do działania, wydobyć z siebie potencjał, jak mieć więcej energii i to bez kolejnej kawy w ciągu dnia. Teraz nadarza się okazja, dla wszystkich tych, którzy chcieliby osobiście dowiedzieć się jeszcze więcej o przebiegu warsztatów, które są dobrym początkiem regularnych ćwiczeń. Oprócz wiedzy, z pewnością pojawi sią szansa zapisów na zajęcia. Nie zabraknie także niespodzianek!

Jedyny taki dzień w roku. 

Na odwiedzających czekać będą liczne atrakcje, niespodzianki oraz specjalne strefy: Zdrowego Odżywiania, Strefa Urody, Strefa Hipoalergiczna, Strefa Modowa, Strefa Be Active. Bezpłatne badania profilaktyczne, konsultacje, porady ekspertów. Harmonogram wydarzenia dostępny tutaj – Babski Dzień.

Wywiady

fot. Magdalena Piechota Photografy

___________________________________________

POLECANE

 „Zostałam trochę wyznaczona do tej roli.
Część mojej rodziny od lat zajmuje się coachingiem”
Anna Kerth
Anna Kerth

Komentuj, nie hejtuj