Patricia Kazadi. Nowy singiel, nowy look.

Dlaczego Patricia Kazadi tak długo zwlekała z wypuszczeniem nowego albumu? W ostatniej bardzo szczerej rozmowie z Prestige Bag News artystka odsłoniła kulisy zawirowań.

Patricia Kazadi – nowy singiel „STEPPIN’ ON MY HEART „. Czy już słyszeliście?

Choć początki muzyczne artystki nie były łatwe, nie odpuściła. Powraca po dwóch latach przerwy z nową EP-ką. Jak sama podkreśla jest to bardzo ważny, kolejny etap w jej karierze.

DARK POP to do dzisiaj mój najważniejszy i najbliższy mojemu sercu projekt muzyczny. Cieszę się, że tchnęliśmy w niego nowego życie i dzięki temu mógł chociaż w części zostać oficjalnie wydany na wszystkich platformach muzycznych. Mam nadzieję, że spodoba się Wam tak samo bardzo jak mi.”

Płyta powstawała w Polsce, USA oraz Szwajcarii. Album zdobi sesja stworzona na podstawy wydawnictwa przez Aleksandrę Zaborowską, symbolizuje nową erę muzyczną artystki.

Patricia Kazadi nowy singiel

Patricia Kazadi – nowy singiel. Artystka długo czekała na ten moment. Już wcześniej udało się porozmawiać odnośnie planów muzycznych artystki, w tym poznać powody przerwy. Poniżej fragment naszej szczerej i pamiętnej rozmowy.

W końcu nagrywasz, śpiewasz, tworzysz teksty. Nastąpił moment, w którym Patricia obudziła się, zastanowiła dokąd tak naprawdę zmierza. Co było kluczem?

Terapeuta. (śmiech) A tak poważnie, głównie czas, dużo medytacji, przewartościowania i spokoju. Czas uleczy każdą ranę, a jak coś jest komuś w gwiazdach zapisane to i tak do niego wróci.

Chodziłaś na terapię?

Obserwując Cię na scenie, śmiało mogę powiedzieć, że jesteś do tego stworzona, mogłabym powiedzieć, że czujesz się na scenie jak ryba w wodzie, dlatego ciężko jest mi zrozumieć skąd tyle niepewności i obaw.

To nie ja wybrałam scenę, to ona mnie wybrała, czasami śmieję się, że nie miałam wyboru. Naprawdę od maleńkości, wiedziałam już co chcę robić i nigdy nawet jak bardzo chciałam to się nie zmieniło. Zaczęło się od Lambady, a później był przypadkowy casting w sklepie z butami, jak miałam dwa latka i wypatrzyła mnie Pani reżyser…

Kiedy pierwszy raz poczułaś, że potrzebujesz terapii?

Cały wywiad przeczytasz tutaj PATRCIA KAZADI – WYWIAD

Komentuj, nie hejtuj