Restauracja Opasły Tom, w której udało się zrealizować wywiad, w ścisłym finale Wallpaper Design Awards 2020

Z kim udało się porozmawiać w jednej z pięciu najpiękniejszy restauracji na świecie?

Restauracja Opasły Tom

Fajnie czytać takie newsy! Restauracja Opasły Tom, ze względu na unikatowe wnętrza została doceniona w prestiżowym konkursie brytyjskiego magazynu Wallpaper . Znalazła się w ścisłym finale w kategorii Best New Restaurant. O nominacji donosi również Elle Decoration. Co prawda pierwsze miejsce zdobyła inna podwodna restauracja, niemniej jednak już samo wyróżnienie spośród wielu innych na świecie zasługuje na uwagę oraz ten wpis!

Tym bardziej cieszę się z radosnej nowiny, ponieważ właśnie w tym miejscu udało się zrealizować jeden z ostatnich wywiadów, który możecie przeczytać na Prestige Bag News. Spotkałam się z dziennikarką i prezenterką TVP Anną Popek. Restauracja ceni prywatności swoich gości, naprawdę absolutnie w drodze wyjątku udało się przeprowadzić wywiad w obecności fotografa, czyli jak już wiecie, w obecności Kingi z Observatorum.pl, z którą mam okazję współpracować.

Restauracja Opasły Tom wyróżnia się swoim designem. Każdy detal dopracowano w najdrobniejszym szczególe. Od razu po wejściu czuć fajny klimat. Komfortowe i przestronne stoliki sprzyjają dłuższej rozmowie. Oczywiście w przypadku każdej realizacji wywiadu liczy się także ilość światła. Co zależne jest od wielu czynników, nie tylko usytuowania stolika.

O czym udało się porozmawiać z Anną Popek w tak fajnym otoczeniu restauracyjnym? Całość możecie zobaczyć i przeczytać tutaj na Prestige Bag News.

Odczuwasz większą rozpoznawalność? Kilkanaście lat temu siła telewizji była równie ogromna, może to kwestia pokolenia Instagrama i FB.

Tak, zdecydowanie. Obyczaje się inne. Pani z telewizji, jak to powiedziała kiedyś jedna z koleżanek, to już nie pinda przy kwiatku na szpilkach patrząca z dystansem i wyższością. Tylko człowiek z krwi i kości. Poza tym, odsłaniamy nieco więcej ze swojego życia prywatnego przez co stajemy się bardziej dostępni dla widza. Oczywiście można nic nie pokazywać, nie publikować, ale wtedy wypada się z obiegu. Staram się wrzucać filtr i nie pokazywać wszystkiegoodpowiada Anna Popek dla Prestige Bag News.

Komentuj, nie hejtuj