Karina Rezner. Wywiad.

"Zagrałam w filmie fabularnym główną rolę, nie będąc znanym nazwiskiem i jestem wdzięczna, że dano mi tak duży angaż" - opowiada Karina Rezner.

Karina Rezner wywiad

Pomaga w wyciszeniu. W tym zawodzie człowiek jest bardzo podatny na przebodźcowanie. Dzień w dzień pracujesz na swoich emocjach, psychice. Ze dwa razy miałam takie napięcie w ciele, że dostawałam ataków paniki. Do dzisiaj je pamiętam. Zrozumiałam, że bardzo ważne jest rozładowywanie tego napięcia. Jeszcze do tego dochodzą stresujące momenty. To nie jest tak, że cały czas się z tym zmagam. Nie chciałabym się nad tym bardzo rozwodzić.

Najbardziej stresujący moment?

Najbardziej stresujący moment ever? Kiedy dowiedziałam się, że dostałam główną rolę w filmie. Świetna informacja, z tym, że akurat byłam tuż przed sesją w szkole. Najpierw się ucieszyłam, a potem zaczęłam się mocno stresować. Z jednej strony obawa czy dziekan zgodzi się puścić mnie na 3 tygodnie, a z drugiej strony – myśl, że ludzie wybrali mnie do filmu, zaufali. To mnie tak zestresowało, że tyle nade mną ciąży. Jak wybiorę film moja szkolna przyszłość może leżeć w gruzach, jak odrzucę film, mogę nie dostać drugiej szansy. Czułam ogromną presję, nie dałam sobie rady z tym w tamtym czasie. Nie umiałam rozładować napięcia.

Jaką najcenniejszą lekcję wyniosłaś po filmie „Dziewczyna influencera”?

Ufać sobie jeszcze bardziej i pilnować granic, żeby nikt ich nie przekroczył. Chodzi o to, żeby wiedzieć co może mi służyć, a co nie. Ten plan był bardzo wymagający, trudny. Mam kolejne ważne, ciekawe doświadczenie za sobą i jestem dużo pewniejsza siebie.

Karina Rezner Prestige Bag News wywiad
Karina Rezner
Prestige Bag News
Karina Rezner wywiad
Karina Rezner – wywiad

Ile z Ciebie jest w postaci Zosi?

Bardzo dużo Zosi jest we mnie. Myślę, że wiele osób może się z nią utożsamić. Podobnie jak Zosia, możemy łatwo wpaść w pętle social media. Przeglądania i porównywania się do innych, kto co robi, co ma. Inni podróżują, mają tak super, a ja mam nudne szare życie. Można zwariować, wręcz zdołować się.

Jesteś pokoleniem social media, ale nie wrzucasz dużo rzeczy prywatnych u siebie na Instagramie.

Nie wrzucam, bo mam potrzebę zachowania takiej swojej prywatności. Mam wrażenie, że jestem trochę taką starą duszą, która przeżyła tego życia już nie wiadomo jak dużo. Przeraża mnie w jakim kierunku to wszystko zmierza. Jak widzę, że ktoś nic sobą mądrego nie reprezentuje, tylko wstawia półnagie zdjęcia i zbiera tym ogromne lajki, to już jest dla mnie przesadą. Później te osoby są zapraszane dla różnych programów i traktuje się ich, jakby osiągnęły wielki sukces.  Oczywiście rozumiem, gdy ktoś opowiada o swojej pasji, dzieli się swoimi ważnymi doświadczeniami, które mogą inspirować innych. Ale jak ktoś publikuje wszystko, gdzie teraz był, gdzie zaraz pójdzie to staje się czasami już zabawne.

Czy masz poczucie, że czasami trzeba znaleźć się w odpowiednim czasie i w odpowiednim miejscu? Na przykład akurat wpasowałaś się w rolę Zosi?

Myślę, że tak. Zostałam wybrana do roli z tego względu jaka jestem. Zagrałam w filmie fabularnym główną rolę, nie będąc znanym nazwiskiem i jestem wdzięczna, że dano mi tak duży angaż. Niestety mam wrażenie, że na naszym rynku cały czas grają te same twarze, rzadko dopuszcza się kogoś nowego. Dla mnie to jest bardzo duże wyróżnienie, móc grać obok znanych nazwisk.

Wyznaczasz sobie cele w życiu?

Trudno jest mi coś założyć, bardziej skupiam się na drodze, którą przebywam i kogo na niej spotykam niż na samym celu. Aczkolwiek na pewno chciałabym dobrze żyć (śmiech), starać się pracować nad sobą i nie fokusować się na zmartwienia.

Jakie jest Twoje największe marzenie?

Spełnić to, co regularnie mi się śni. Podróże! Nie wiem o co chodzi, ale cały czas śni mi się, że podróżuję. Bardzo lubię te sny, bo zawsze jest to daleka podróż. Czuję, że jestem gdzieś naprawdę daleko. Uwielbiam to uczucie. Wybudzam się rano z poczuciem jakby nowej przestrzeni, szerszej perspektywy. Także kto wie, może spełnią się moje marzenia o podroży do Tajlandii czy Stanów Zjednoczonych. Wszystko przede mną! 🙂

Karina Rezner
Prestige Bag News
Karina Rezner wywiad
Prestige Bag News
Karina Rezner – wywiad

Rozmawiała: Iwona Gielecińska

Zdjęcia: Patrycja, Piżmak Studio

Super, że przeczytałaś/łeś wywiad do końca.
Nie poprzestawaj! Więcej ciekawych rozmów znajdziesz w kategorii WYWIADY.
Bądź na bieżąco. PRESTIGE BAG NEWS Instagram, Facebook

Komentuj, nie hejtuj