Ultra wygodne szpilki – Manufaktura Obuwia. Trendy na wiosnę-lato 2024.

Czarne, czerwone, beżowe, kolorowe. Na wysokim obcasie, na niskim, na platformie lub bez. Czy tylko tyle można powiedzieć o szpilkach? Otóż nie! A co z komfortem, dopasowaniem do stopy, idealnym rozmiarem?

Komfort to kluczowa sprawa, jeżeli chcemy, aby nasze szpilki posłużyły naszym stopom dłużej niż tylko sezon lub jeden wieczór. I co więcej, nie powodowały ucisków na palcach, otarć na piętach. Manufaktura Obuwia wychodzi naprzeciw oczekiwaniom i projektuje szpilki łącząc modę z komfortem, tworzy harmonię z anatomią stopy. Czy szpilki mogą być wygodne, jak buty sportowe?

Szpilki na wiosnę 2024: technologia dla najlepszego komfortu stóp

Zakup nowych szpilek można potraktować jako inwestycje, ale nie tylko w kolejną nową stylizację, ale także komfort i piękno stóp. Obuwie spełnia swoją praktyczną rolę wówczas, gdy jest odpowiednio zaprojektowane, dopasowane do kształtu stopy, z uwzględnieniem szerokości oraz długości. Twórcy z Manufaktury Obuwia w dążeniu do osiągnięcia idealnej formy, po fachowemu „kopyta”, konsultowali konstrukcję z doktorantką anatomii. Kierowali się nowoczesnym designem, ale przede wszystkim skupili się na tym, co najważniejsze w noszeniu obuwia – wygodzie. Wiele razy modyfikowali kształt:

„Kontaktujemy się z klientkami i słuchamy, czego jeszcze potrzebowałyby w wygodnych butach. 4 razy modyfikowaliśmy kształt kopyta po rozmowach z naszymi klientkami, by doprowadzić do rekordu noszenia czyli 6 godzin bez ucisku, bólu.” – potwierdza Adam Warcholiński z Manufaktura Obuwia.

Poszerzone śródstopie i przestrzeń na duży palec: tajemnica nieograniczonego komfortu

Obuwie o zbyt wąskiej przestrzeni palcowej może zaostrzać problemy np. z halluksami, dlatego ważne jest, aby wybierać modele, które pozwalają stopie na naturalne rozwinięcie się. Preferowane są buty z miękkimi cholewkami i elastycznymi materiałami, ponieważ dostosowują się do kształtu stopy, nie wywierając nadmiernego ciśnienia.

Wybierając szpilki, warto zwrócić uwagę na ich konstrukcję i materiały, aby zapewnić odpowiednie wsparcie dla łuków stopy. Manufaktura Obuwia wykorzystuje patenty szwajcarskie i stosuje wkładki lateksowe, miękką piankę, która łagodzi wstrząsy, zapewnia miękkość podczas chodzenia i ograniczają ból w kostce. Wkładka antywstrząsowa zastosowana jest na całej stopie, łącznie z palcami.

Wielogodzinne chodzenie w szpilkach nie musi oznaczać dyskomfortu związanego także z potliwością. Fanki szpilek docenią także wkładki, ponieważ dzięki zastosowaniu porów wentylacyjnych (dziurkowaniu) oraz nasączeniu środkami bakteriobójczymi minimalizują potliwość stopy i namnażanie bakterii powodujących przykry zapach.

Cóż chcieć więcej? Stabilizacji! Jeżeli iść na ważne spotkanie, to pewnym krokiem. Tutaj również zastosowano odpowiednie wystabilizowanie obcasów. Stabilne szpilki, nie powodują, nadwyrężeń kostek, łydek, w przeciwieństwie do innych szpilek, które mogą wymagać łapania równowagi.

Wiosna 2024: obuwie damskie na każdą stopę

Problem z rozmiarem? Stopa od zawsze rozmiar 40, ale w sklepach czterdziestka za duża, a trzydzieści dziewięć za małe. Lub odwrotnie, stopa tak niewielka, że trudno o piękny but w odpowiednim rozmiarze. W Manufakturze Obuwia znajdziecie szeroki wybór od 33 do 43, a także połówki (dla rozmiaru od 36 do 39).

Wygodne szpilki i lakier do obcasów! Wow!

„Przetańczyć z tobą chcę całą noc”…. Piękny tekst piosenki, który może nieść ze sobą wiele fajnych wspomnień. Z odpowiednią parą wygodnych szpilek plan całonocnej zabawy może się ziścić, nawet bez odcisków i bólu stóp jeszcze tej samej nocy. Szaleństwo wieczoru może skutkować zarysowaniem i przytarciem obcasów. Otóż pośród doborowego towarzystwa nigdy nie sposób zachowawczo tańczyć. Twórcy z Manufaktury Obuwia pod wpływem różnych perypetii i losów związanych z użytkowaniem obuwia, postanowili wprowadzić lakier w butelce, w tym samym kolorze, co obcas. Kreatywnie i praktycznie!

szpilki
materiał przy współpracy z Manufaktura Obuwia
Super, że przeczytałaś/łeś do końca.
Nie poprzestawaj! Zajrzyj do kategorii WYWIADY
Bądź na bieżąco. Follow PRESTIGE BAG NEWS Instagram, Facebook

Komentuj, nie hejtuj