Eva Longoria w Polsce

Aktorka Eva Longoria, gwiazda popularnego serialu „Gotowe na wszystko” przyleciała do Poznania. Została zaproszona na oficjalne otwarcie galerii handlowej Posnania. 

 

Taka wizyta to prawdziwa gratka dla fanek stylu Evy Longorii. Nic dziwnego, że fashionistki już od dawna dociekały kiedy otwarcie galerii Posnania. Wizyta aktorki w Polsce (19 października) związana była również z promocją jej kolekcji dla marki The Limited. Do Polski przyleciała w niebieskim dużym kapeluszu. Swoją wizytę chętnie relacjonowała również na swoim Instagramie, także prosto z poznańskich ulic.

Polska

Longoria

Eva Longoria W Polsce

 

Być jak Eva Longoria

Kariera Evy Longorii nabrała rozpędu po 2004 roku, kiedy wcieliła się w rolę Gabrielle Solis, seksownej kobiety, goniącej za luksusem i wygodnym życiem. Jej perfekcyjny wygląd, filigranowa figura oraz nienaganna fryzura przełożyły się na coraz większe zainteresowanie najpierw jej postacią, a później ją samą. Popularny serial „Gotowe na wszystko” przyniósł aktorce miedzynarodową sławę, liczne sesje okładkowe oraz wiele nowych intratnych propozycji reklamowych.

Jej kreacje zawsze budzą duże zainteresowanie. Zwłaszcza, gdy występuje w nich w aspekcie swojego życia prywatnego. W tym roku Eva Longoria po raz trzeci wyszła za mąż. Jej wybranek to José Antonio Baston, prezes Televisa, największej firmy medialnej w Ameryce Łacińskiej. Jej suknia tym bardziej była ochoczo komentowana ze względu na autorkę projektu – sławną Victorię Beckham – przyjaciółkę Evy Longorii.

Eva-Longoria-wedding-instagram (2)

Source: Magazine Hello!

eva-a

Jej poprzednie małżeństwa nie przetrwały próby czasu. Małeżństwo z aktorem Tylerem Christopherem trwało 2 lata, z korzykarzem NBA Tonym Parkerem, 4 lata.

Aktorka doskonale potrafi podkreślić swoje atuty. Wybiera wyłącznie dopasowane ubrania, chętnie eksponuje nogi oraz ramiona i wie jak to robić. Nie bez znaczenia ma jej doświadczenie w pracy modelki. Już w latach 90. została Miss Corpus Christi USA. Jest świadoma ruchu swojego ciała, licencjat z kinezjologii, z pewnością ma tutaj również znaczenie.

Eva_Longoria_2

 Source: https://www.instagram.com/evalongoria/

Wyznawcy jej stylu dociekają najdrobniejszych szczegółów z jej życia, w tym tych dotyczących urody: Jak Eva Longoria dba o figurę? Jak dba o włosy? Jej lśniące włosy swego czasy były tak samo pożądane, jak kiedyś proste włosy Jennifer Aniston z „Przyjaciół”. Długie, gęste, lekko pofalowane, głównie rozpuszczone i często przełożone przez jedno ramię. Jej nienaganny look to efekt pracy sztabu osób, fryzjerów, stylistek, makijażystek. Jako ambasadorka L’Oréal Paris często promuje kosmetyki tej marki do pielęgnacji włosów.

Eva Longoria jak dba o włosy

Source: https://www.instagram.com/evalongoria/

41-letnia Eva Longoria nie chce być wyłącznie obserwatorem modowego świata, interesuje się również sceną polityczną. Mocno zaangażowała się w obecną kampanię w USA jednoznacznie opowiadając się po stronie kondydatki na urząd prezydenta Hillary Clinton. Obserwując poczynania Evy Longorii, można domniemywać, że staje się powoli coraz bardziej wpływową aktorką, dyktującą nie tylko modowe trendy.

Komentuj, nie hejtuj