Michał Misiorek. Jubileusz „Znani nam nieznani”

Wysoki, szczupły z dużymi charakterystycznymi okularami. Znany nam nieznany – Michał Misiorek. Chłopak, który udowadnia, że dla chcącego nic trudnego. Bo dzięki swojej determinacji zrealizował 200 wywiadów z czołowymi postaciami polskiego show-biznesu w ramach swojego autorskiego cyklu. Uwieczniając swój dotychczasowy dorobek zorganizował huczną imprezę w klubie Foksal VIII i zaprosił dotychczasowych rozmówców. Jubileusz poprowadził Mikołaj Roznerski i Sylwia Gliwa.

Skromny i spokojny

Michał Misiorek odniósł sukces, ale nie potrzebował do tego bogatej scenografii, czy wielkiego zaplecza produkcyjnego. Wystarczył jeden zwykły pokój, banner, biurko,  dwie szklanki wody i co najważniejsze – kamera. Początki nie były łatwe, gdyż realizował materiały non-profit, dla własnej satysfakcji. Wówczas, chyba nikt nie spodziewał się, że zrealizuje, aż tyle wywiadów i co najlepsze, że tak hucznie będzie świętował swój jubileusz. – Michał jest młodym, fantastycznym mężczyzną, który jest nie tylko inteligentny, ale i taktowny. Zadaje ciekawe pytania. Byłam absolutnie bardzo pozytywnie zdziwiona, że tak młody i tak dobrze potrafi przeprowadzić wywiad – opowiada Agnieszka Perepeczko. Inni również wypowiadali się w podobnym tonie: – Michał jest niesamowicie skromnym i spokojnym człowiekiem. Bardzo długo rozmawialiśmy. Takich wywiadów życzę wszystkim – mówi Barbara Kurdej-Szatan. – Po kilku pytaniach pojawiło się takie fajne flow:) – wspomina rozmowę Agnieszka Kaczorowska. Podczas jubileuszu dziennikarz wręczył 3 statuetki za najciekawsze wywiady.

Pozostając w temacie wywiadów. O co najczęściej gwiazdy są pytane przez dziennikarzy?

Pytania kierowane do Ilony Felicjańskiej zazwyczaj dotyczą jej problemów z alkoholem. Ale modelka zawsze szczerze na nie odpowiada. Nawet sama wywołuje dyskusje na ten temat, aby zachęcić innych do walki z nałogiem. – Zawsze byłam osobą szczerą i uczciwą, tylko kiedyś bardzo się bałam, co pomyślą inni ludzie. Żyłam pod okiem innych,  bardzo chciałam, żeby mnie lubili. Teraz już wiem, że nie o to chodzi. Już nie zależy mi, żeby wszyscy mnie lubili. Wiem, że mam swoich odbiorców i oni mnie szanują za to co robię i oni są dla mnie najważniejsi. Ich codzienne listy udowadniają, że warto, że dobrą drogę obrałam i nie żałuję tego, absolutnie. Oczywiście musiałam zmierzyć się z ogromną krytyką. Zazwyczaj ludzie unikają takich tematów, chowają problemy do szuflad. Można powiedzieć, że wywiady pomagają Ilonie Felicjańskiej w propagowaniu idei chęci niesienia pomocy osobom uzależnionym. 

A jakich pytań unika wokalista Wojciech Ezzat? – Najbardziej tych dotyczących życia prywatnego. Chętnie odpowiadam na te dotyczące ostatnich działań muzycznych – potwierdza Wojciech. A ostatnio najczęściej udziela odpowiedzi na pytania dotyczące jego teledysku do najnowszego singla „Radość”, w którym udział wzięła Edyta Herbuś.

Barbara Kurdej-Szatan z uśmiechem i przekąsem opowiada, że są dwa takie pytania, które najczęściej są jej zadawane i nieco już nużące: – Czy spodziewałaś się takiej kariery po tej reklamie? A drugie to: Jak radzisz sobie z obowiązkami domowymi w połączeniu z karierą? Pomimo to, jednak zawsze cierpliwie na nie odpowiada.

Agatę Dziarmagowską wprawiają w zakłopotanie pewne pytania, chociaż jaka sama mówi trudno nazwać to typowymi pytaniami: –  Mówią o Tobie, że jesteś arogancka, masz zeza i w ogóle jesteś brzydka i jak się do tego odniesiesz? A ja zawsze yyyy…:) i odpowiadam wymijająco, ponieważ ciężko jest mi się do tego odnieść. Pomimo tych pytań, Agata nie zraża się do dziennikarzy: – Zawsze byłam gadułą, lubiłam mówić o sobie, dlatego lubię wywiady, lubię poznawać nowych dziennikarzy. 

 

 

Agnieszka Kaczorowska zawsze musi zmierzyć się ze standardowym pytaniem: – Czy bardzo doskwierało mi, że byłam zaszufladkowana jako Bożenka z Klanu? Teraz to się zmienia. Co ja o tym myślę? – śmieje się Agnieszka. Oczywiście teraz na topie są pytania dotyczące „Tańca z gwiazdami”, na które nieraz trudno jest jej odpowiadać, ponieważ podczas programu towarzyszą jej niesamowite emocje, które trudno obrać w słowa.

 Do aktorki Agnieszki Perepeczko kierowane są pytania w zależności od tego jaką książkę w danym momencie napisze. – Jak napisałam „Romantyczną kolacyjkę” wszyscy pytali dlaczego romantyczna. Ja cierpliwie odpowiadałam,  że kobieta, która umie wykreować romantyczną kolacyjkę da sobie radę w życiu. Nie chodziło o to, co prasa wypisywała, a zaczęła robić sensację z tej książki. Aktorka napisała książkę razem ze swoim partnerem Michałem Olejnikiem, których dzieli 41-letnia różnica wieku. Książka ukazuje 41 pomysłów na kolacyjki, które zdaniem autorów warto przeżyć, doświadczyć. 

Ada Szulc często odpowiada dziennikarzom na pytanie – Jak współpracowało się z Kubą Wojewódzkim? Jak wspominasz X-Factor – śmieje się Ada. Wokalistka żartuje, że właściwie odpowiedź zawsze jest taka sama, i w rezultacie jej odpowiedzi są już pewną formułką. Ale nie zniechęca się do wywiadów, wręcz przeciwnie, chętnie umawia się na rozmowy i to bez względu czy jest to mała, czy duża popularna redakcja. 

Podczas jubileuszu wszyscy mogli zobaczyć nowe oblicze Julii Kamińskiej oraz Barbary Kurdej-Szatan. Obie wystąpiły w roli wokalistek, zaśpiewały cudowne nostalgiczne piosenki. Na scenie pojawiła się także Marika z  własnym repertuarem, oraz jak zawsze radosna – Ada Szulc.

 

 

Prestige Bag News na tak wspaniałą okoliczność nie mogło pójść bez upominku. Specjalna kartka na pamiątkę. 

 

 

1 Comment

Add Yours

Komentuj, nie hejtuj