„Niania w wielkim mieście”. Magdalena Lamparska w roli głównej.

„Niania w wielkim mieście” to nowy serial obyczajowy z Magdaleną Lamparską w roli głównej. 

Aktorka wcieli się w postać Dany rozpoczynającej pracę w luksusowej agencji nań. Dana w każdym odcinku spotyka nowych bohaterów, rodziców i podopiecznych, którzy angażują ją także w swoje codzienne sprawy i problemy.

Okazuje się, że jako absolwentka psychologii trafia w samo sedno ich bolączek. Pierwszy sezon obejmuje 12 odcinków. Start emisji już 7 marca w telewizji Polsat. 

W serialu „Niania w wielkim mieście” wystąpią również: Kamilla Baar – Kochańska, Przemysław Sadowski, Stefan Pawłowski, Mateusz Rzeźniczak, Dorota Chotecka, Marta Chyczewska, Katarzyna Cynke, Dagmara Bąk, Aleksandra Grzelak. 

Producentem wykonawczym serialu „Niania w wielkim mieście” jest Akson Studio. Za reżyserię serialu odpowiadają: Michał Kwieciński, Anna Jadowska, Łukasz Wiśniewski i Łukasz Ostalski. Autorką scenariusza jest Agnieszka Krakowiak-Kondracka. Operatorem obrazu jest Witold Płóciennik.

Kolejne wyzwanie

Ostatni rok dla Magdaleny Lamparskiej był bardzo intensywny. Zagrała u boku gwiazd Hollywood w dwóch międzynarodowych produkcjach „The Zookeepr’s Wife” oraz w komedii „No Panic, with a Hint of Hysteria”. Wśród polskich tytułów warto wymienić produkcję „Listy do M. 2” oraz „Kochaj”.

Nowa rola w serialu „Niania w wielkim mieście” z pewnością będzie dla Magdaleny Lamparskiej kolejnym sprawdzianem i ciekawy nowym doświadczeniem. Magdalena Lamparska zawsze wymaga od siebie jak najwięcej. Ciągle poszukuje drogi do stanu bycia, jak najbliżej prawdy kreowanej postaci – opowiadała w wywiadzie dla Prestige Bag News. 

„Każda rola jest dla mnie wzruszeniem, ponieważ wraz z nową rolą przyjmuję poniekąd czyjeś życie, nową tożsamość. Potwierdza się to, co powiedział kiedyś Robert De Niro. Aktorstwo to jest taki zawód, który pozwala Ci przeżywać różne życia nie ponosząc konsekwencji za nie. Im więcej wiesz o sobie, tym więcej możesz dać na potrzeby roli. Ale co jest istotne? To, że na początku jest wzruszenie, ale potem jest strach. Masz tę rolę. No dobrze, to teraz to zagraj, musisz dać radę.  Pierwszy etap jest pożegnaniem ze swoim ego, z własnym „ja”.  Dlatego, że tutaj nie ma już „ty” . Jest ta druga osoba, którą się stajesz.”

Dowiedz się więcej o Magdalenie Lamparskiej. Przeczytaj cały wywiad. Aktorka opowiada o Hollywood, Los Angeles, podejściu do aktorstwa, samodyscyplinie i dążeniu do celu. 

Komentuj, nie hejtuj