Cezary Pazura – nowy talk show na You Tube

Aktor, showman – Cezary Pazura – debiutuje z nowym talk show na You Tube. „A może się uda” – tak zatytułował zapowiedź premierowego odcinka. „Killer przejmuje YouTuba”- komentuje jeden z Internautów. I trudno się z tym nie zgodzić. Dotychczas Cezary Pazura debiutował na dużym ekranie lub scenie ze swoim programem kabaretowym. Teraz jest bacznie obserwowany przez wirtualnych widzów, również tych, którzy już posiadają własne kanały na YouTube. A co robi sam Cezary w nowym show?

Cezary Pazura w nowym talk show, publikuje nagrania z udziałem popularnych YouTuberów. W jednym z odcinków wkręcał ich, że wezmą udział w nowej edycji „13 Posterunku”. W kolejnych, rozmawiał i zadawał wnikliwe pytania YouTuberom, np. czy ważniejsze są dla nich lajki, czy pieniądze? Nagrań nie można jednak nazwać typowym talk show. Jeden pokój, jedna kanapa. Bez zbędnego oświetlenia, „na surowo” na tzw. „żywca”. Na You Tube funkcjonuje zasada, im naturalniej, tym lepiej.

Jest zabawnie, jest też poważnie.

Ściskam. Wujek Czarek – tak Cezary Pazura podpisuje się, gdy komunikuje się ze swoimi fanami. Udziela się w ten sposób zarówno na Facebooku, jak i na You Tube przy opisach swoich odcinków.

Nowe nagrania nie oznaczają, że aktor nie miał wcześniej swojego kanału w tym serwisie. Jeszcze rok temu, publikował nagrania, z tym, że archiwalne: dowcipy oraz największe hity kabaretowe z lat 1997-2007. Teraz następuje reaktywacja.

1 Comment

Add Yours

Komentuj, nie hejtuj