Zainwestuj w złotą biżuterię!

Na rynku jest mnóstwo biżuterii, która jest jedynie pozłacana. Rodzina Państwa Styś  zdecydowała się na sprzedaż biżuterii bardziej wartościowej. – Biżuteria u n-AS wykonywana jest w całości ze złota 8, 9 i 14 karat oraz ze srebra wysokiej próby 925. Nie wykonujemy pozłacanej biżuterii, po prostu uważamy taką biżuterię za mało trwałą.

Warto zwracać uwagę na próbę złota, ponieważ określa ile metalu szlachetnego znajduje się w stopie. Ilość złota określa się także w karatach. I tak na przykład, 14-karatowe złoto oznaczone próbą 585 zawiera 58,5% czystego złota.  Czyli im więcej karatów, tym więcej złota i tym samym, wyższa cena biżuterii.

24-karatowe = próba 999,9 – złoto czyste bez żadnych dodatków
18-karatowe = próba 750 – zawiera 75% czystego złota
14-karatowe = próba 585 – zawiera 58,5% czystego złota
9-karatowe = próba 375 – zawiera 37, 5% czystego złota
8-karatowe = próba 333 – zawiera 33,3% czystego złota

20% zniżki OKAZJA

A po co w ogóle mieszać złoto z innymi metalami? Jak się okazuje, czyste złoto jest zbyt miękkie, stąd jest domieszkowane z innymi metalami dla lepszej trwałości wyrobów. Zapewne nieraz zauważyliście,  że np.  złote pierścionki różnią się od siebie kolorem. Barwa biała sugeruje połączenie złota z niklem i palladem, barwa różowa – połączenie złota z palladem i cynkiem, zaś barwa czerwona – połączenie złota z miedzią.

Po takiej cząstce informacji nie pozostaje nic innego jak zrobić zakupy. Ale Prestige Bag News nie zostawi Was z tymi newsami, tak po prostu:) AS Jewellery w drodze absolutnego wyjątku zgodziło się przekazać 20% zniżki na złotą biżuterię 8-karatową dla 5 osób, które w komentarzu pod artykułem napiszą jaka zawieszka z asortymentu sklepu podoba się najbardziej i krótko uzasadnią swoją odpowiedź. Wyłonimy najciekawsze odpowiedzi. Czas start!

www.asjewellery.pl 

 

2 Comments

Add Yours
  1. 2
    Aneta P

    Najbardziej podobają mi się puzzle-naszyjnik !! są cudowne, i nie widziałam w żadnej innej firmie czegoś takiego.. Dają nam do zrozumienia ,ze w tym świecie jesteśmy tylko jednym małym puzzlem i resztę życia szukamy puzzla drugiego… a w tym naszyjniku znajdujemy go 🙂 Pokazuje Nam ,że nasz świat składa się z małych puzelków które zbieramy przez resztę życia by ułożyć całość…

Komentuj, nie hejtuj