Anna-Maria Sieklucka. WYWIAD

Zostałam rzucona na głęboką wodę i z perspektywy czasu naprawdę mam odwagę powiedzieć: „To było trudne, ale dałam radę”.

Chyba w życiu każdego człowieka przychodzi taki moment, który każe nam się zatrzymać, rozejrzeć się wokół siebie i popatrzeć na ludzi, którzy nas otaczają, zastanowić się, przypatrzeć, zajrzeć w głąb siebie i w oczy ludziom, których uważało się za bliskich. To trudne momenty, ale lubię je w swoim życiu, bo odzierają z iluzji, pokazują nagą prawdę. Są selekcją ludzi wokół – okazuję się kto był z nami, bo miał w tym interes, kto był, bo chciał oświetlić się w naszym blasku, a kto był naprawdę. Miniony rok wiele mi pokazał i już wiem, jak rozpoznawać pewne zachowania, w jakie schematy, sytuacje, kontakty nie chcę już w ogóle wchodzić, bo zwyczajnie szkoda mi na nie czasu. Na pewno od samego początku mam duże wsparcie rodziny. Rodzina to mój fundament, kotwica, koło ratunkowe, po które zawsze mogę sięgnąć. I to jest niezwykłe, że mam taką rodzinę. I zawszę będę to powtarzać – rodzina to dla mnie największa wartość.

Anna Maria Sieklucka wywiad Prestige Bag News
Anna Maria Sieklucka Prestige Bag News
Anna Maria Sieklucka wywiad
Anna Maria Sieklucka – wywiad

Wsparcie na zasadzie rozmów?

Rozmów, zachowań, serdeczności, jaką wobec siebie mamy. Wspieramy siebie we wzajemnych wyborach, cieszymy się z sukcesów, rozmawiamy o porażkach, śmiejemy się w głos z zabawnych sytuacji. Mam dwóch starszych braci i super jest to, że stajemy się tych relacjach bratersko – siostrzanych dojrzalsi. Uwielbiam nasze rodzinne spotkania. Jestem jedyną wyjezdną, moja rodzina mieszka w Lublinie, ja w Warszawie. Ten czas spotkań jest dla mnie chwilą wytchnienia i ładowania akumulatorów.

To prawda, że na urodziny brata dotarłaś helikopterem?
Na wesele. Tak, miałam przyjemność lecieć helikopterem.

Powiedziałabym niczym w bajce.

Jeżeli masz w życiu sposobność przeżycia czegoś, dlaczego masz z tego nie skorzystać? Cieszę się, że akurat w tamtym czasie agencja Enyo, z którą współpracuję sprawiła mi taką frajdę. To wtedy pokryło się z czasem Openera, miałam być na nim pierwszy raz w życiu i o ironio nie dotarłam, nikt z nas nie dotarł (śmiech). Ewakuowano cały obiekt, było wtedy takie wyładowanie atmosferyczne, którego w życiu nie przeżyłam. Niebo było aż zielone od deszczu i piorunów. To tak jakby widzieć zorze polarną, ale z dreszczykiem niczym z horrorów. Ten helikopter to był taki miły prezent od losu!

Czy 30-stka okazała się jakimś przełomem w Twoim życiu, czy coś się zmieniło?

Myślę, że dopiero jak zostanę mamą, założę rodzinę, co jest moim wielkim marzeniem, będę mogła o tym mówić z perspektywy czasu, co w moim życiu się zmieniło. Nie chciałabym się określać wiekiem. Wychodzę z założenia, że mamy tyle lat, na ile się czujemy. I warto w każdym wieku dbać o swoją kondycję fizyczną i psychiczną. Ostatnio wróciłam do treningów pod okiem trenerki Gosi Gałkowskiej i widzę, jaką ogromną przyjemność mi to sprawia. Wysiłek fizyczny pozwala odpocząć głowie, odetchnąć, nabrać dystansu.

Często jednak o tym zapominamy i cały czas gonimy za czymś w tym naszym życiu.

Zauważyłam, że my, dorośli uwielbiamy stwarzać problemy, które nie istnieją. Nakręcamy się w natłoku myśli własnych bądź tego, co usłyszymy. A naprawdę warto sobie powiedzieć, już dosyć, uspokój się, odpuść. Wypij dobrą kawę, zjedz coś pysznego, przytul się do ukochanej osoby, uśmiechaj się do siebie i innych i zacznij w końcu żyć!

Anna Maria Sieklucka - wywiad
Anna Maria Sieklucka wywiad Prestige Bag News
Anna Maria Sieklucka – wywiad

Rozmawiała: Iwona Gielecińska

Zdjęcia: Kinga, Observatorium.pl

Super, że przeczytałaś/łeś wywiad do końca.

Nie poprzestawaj! Więcej ciekawych rozmów znajdziesz w kategorii WYWIADY.

Bądź na bieżąco. PRESTIGE BAG NEWS Instagram, Facebook

7 Comments

Add Yours
 1. 1
  S.

  Bardzo ciepły i fajny wywiad!
  Jednak dziennikarstwo może być jeszcze profesjonalne, bez wałkowania tematu romansów, filmu 365 dni i innych ploteczek.
  Czytało się cudownie <3

  • 2
   Iwona Gielecińska

   Cześć, bardzo dziękuję za Twój komentarz 😀 Zawsze staram się poprzez wywiad pokazać naturalną stronę człowieka, to co ma do przekazania innym. Super, że to zauważasz i doceniasz 💗 Mam nadzieję, że będziesz dalej chętnie odwiedzać Prestige Bag News 😀

 2. 3
  Aga

  Bardzo dziękuję za ten wywiad, można dużo się dowiedzieć na temat samej Anny-Marii, jej wartości, którymi się kieruje w życiu oraz jej postrzegania wielu spraw.
  Przyznam, że miałam okazję zamienić kilka słów z Amą i jest niezmiernie ciepłą i życzliwą osobą o wielkim sercu!
  Pozdrawiam serdecznie. ❤

 3. 4
  Aga

  Bardzo dziękuję za ten wywiad, można dużo się dowiedzieć na temat samej Anny-Marii, jej wartości, którymi się kieruje w życiu oraz jej postrzegania wielu spraw. Przyznam, że miałam okazję zamienić kilka słów z Amą i jest niezmiernie ciepłą i życzliwą osobą o wielkim sercu!
  Pozdrawiam serdecznie. ❤

  • 5
   Iwona Gielecińska

   Cześć Agnieszka, super, że Ci się spodobał wywiad ❤ i ogromnie Ci dziękuję, że podzieliłaś się ze mną swoją opinią. Serce rośnie, gdy wiem, że czytacie. Już od jakiegoś czasu szykuję kolejny wywiad. Zapraszam już teraz, będę informować na Instagramie i Facebooku 🙂

 4. 6
  Marta

  Niesamowity wywiad! Bardzo wartościowy, konkretny, a co za tym idzie SZCZERY:) Myślę, że każdy kto się nie natknął wcześniej na postać Anny, to na podstawie tego wywiadu wykreuje sobie dobroduszną, charyzmatyczną i przede wszystkim bezinteresownie pomocną kobietę! Myślę, że serdeczność, pracowitość i troskliwość o drugiego człowieka Anny przyniesie jej nie jeden sukces 🙂

  Pozdrawiam

  • 7
   Iwona Gielecińska

   Cześć Marta! Dziękuję za ten fantastyczny komentarz. Nabieram wiatru w żagle i szykuję się do kolejnego wywiadu. Pięknie to napisałaś. Bardzo się cieszę, że tak wartościowe rzeczy wyciągnęłaś z wywiadu. Cudnie!❤️ Wpadaj częściej na Prestige Bag News 🙂

Komentuj, nie hejtuj